KONST / Litografier / Färglitografi 12769340
nr 1276 9340
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad. Motivet: 40x55 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:43:01
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien